lietuvos muokslu akademnija websiteLietuvos mokslų akademija. Wikipedia.org nuotrauka

Vasario 3 d. Lietuvos mokslų akademija paskelbė 2021 m. Lietuvos mokslo premijos laureatus. Biomedicinos ir žemės ūkio mokslų srityje premiją už darbų ciklą „Genomo persitvarkymai esant įgimtiems centrinės nervų sistemos raidos sutrikimams: kilmė, genominiai mechanizmai, funkcinės ir klinikinės pasekmės (2007–2020)“ pelnė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslininkų grupė: Vaidutis Kučinskas, Eglė Preikšaitienė, Laima Ambrozaitytė, Loreta Cimbalistienė ir Algirdas Utkus.

Sveikiname garbingo apdovanojimo laureatus!

Daugiau apie 2021 m. Lietuvos mokslo premijas skaitykite Lietuvos mokslų akademijos portale.