Kviečiame dalyvauti Alliance4Life apklausoje iki 2024 m. lapkričio 22 d.
Gerbiami kolegos,
Mūsų institucija priklauso „Alliance4Life“ – 12 mokslinių tyrimų institucijų konsorciumui, kuris siekia gerinti savo narių valdymo ir žmogiškųjų išteklių politiką. Vienas iš pagrindinių „Alliance4Life“ tikslų – užtikrinti, kad pokyčiai žmogiškųjų išteklių valdyme, tokie kaip įdarbinimo, vadovų ugdymo ir lyčių lygybės iniciatyvos, būtų tikrai naudingi tiek darbuotojams, tiek vadovams.
Kviečiame Jus dalyvauti šioje apklausoje ir pasidalinti savo nuomone apie šias iniciatyvas. Jūsų atsakymai padės įvertinti, kokį poveikį turėjo iki šiol įgyvendinti veiksmai, kaip jie buvo suprasti ir kokie buvo įgyvendintų veiksmų rezultatai, siekiant užtikrinti, kad būsimos pastangos ateityje atitiktų mūsų bendruomenės tikruosius poreikius.
Apklausą prašome užpildyti iki 2024 m. lapkričio 22 d. čia: https://www.survio.com/survey/d/K5O2L5F3X9E7O9J5U.
Apklausos pildymo laikas: maždaug 6-15 minučių.
(Laikas gali skirtis priklausomai nuo Jūsų pareigų, dalyvavimo įdarbinimo veikloje ir noro atsakyti į keletą atvirų klausimų).
Jūsų atsakymai bus visiškai anonimiški, o Jūsų nuoširdus indėlis bus labai vertingas. Tai Jūsų galimybė prisidėti prie žmogiškųjų išteklių politikos formavimo visose „Alliance4Life“ institucijose ir užtikrinti, kad ji būtų prasminga bei veiksminga.
Dėkojame, kad skyrėte laiko pasidalinti savo įžvalgomis.
Vilniaus universiteto studentų žinios apie maisto papildus bei maisto papildų vartojimo įpročiai
Sveiki, esu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto farmacijos V kurso studentas. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – nustatyti ir įvertinti VU studentų maisto papildų vartojimą ir jam įtaką darančius veiksnius. Jūsų nuomonė labai svarbi, todėl prašau užpildyti tyrimo klausimyną. Apklausa yra anoniminė, konfidencialumas yra garantuojamas – duomenys bus panaudoti tik apibendrintai statistinei analizei ir tyrimo išvadoms pateikti. Atsakyti į klausimus užtruksite iki 7 minučių.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų žinios apie trumparegystę, korekcijos priemones ir progresavimo stabdymą
Esu Gabija Kuncaitė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Optometrijos IV kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema „Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų žinios apie trumparegystę, korekcijos priemones ir progresavimo stabdymą“. Prašau Jūsų prisidėti prie tyrimo, kuriuo siekama įvertinti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų žinias apie trumparegystę, korekcijos priemones ir progresavimo stabdymą.
Anketa yra anoniminė. Jūsų anonimiškumas ir konfidencialumas bus išsaugomas, o tyrimo duomenys bus pristatomi apibendrintai ir naudojami tik baigiamajame baklauro darbe. Jūsų dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, tai reiškia, kad bet kada galite nutraukti apklausos pildymą ir pasitraukti iš tyrimo.
Kilus klausimams susijusiais su tyrimu prašome kreiptis nurodytais kontaktiniais duomenimis: tyrimo vykdytoja – Gabija Kuncaitė, el. paštas
Bičių produktų naudojimas maisto, kosmetikos ir medicininiais tikslais
Esu Gintarė Kleibaitė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Farmacijos programos V kurso studentė. Šiuo metu rengiu magistro baigiamąjį darbą, kurio tikslas yra išanalizuoti bičių produktų panaudojimą maisto pramonėje, kosmetikoje ir medicinoje.
Siekiu apklausti žmones nuo 18 m. ir būčiau labai dėkinga, jei užpildytumėte tyrimo anketą. Apklausos dalyviai išliks anonimiški, o surinkti duomenys bus naudojami tik akademiniais tikslais. Apklausos pildymas trunka apie 7–9 minutes.
Medicinos fakulteto studentų trumparegystės progresavimas 4 mėnesių laikotarpyje
Sveiki! Esu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Optometrijos IV kurso studentė Saulė Marija Astravaitė ir rengiu bakalauro tiriamąjį darbą, kurio tema: Medicinos fakulteto studentų trumparegystės progresavimas 4 mėnesių laikotarpyje. Šio darbo tikslas - nustatyti medicinos fakulteto studentų trumparegystės progresavimą 4 mėnesių laikotarpyje.
Kviečiu visus Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto trumparegius studentus sudalyvauti tyrime, kurio metu bus įvertinamas trumparegystės progresavimas, nustatomos progresavimo priežastys bei vertinama Jūsų trumparegystės korekcija. Siekiant apsaugoti duomenų konfidencialumą, Jums bus suteiktas specialus kodas, kuris bus nurodomas visuose tyrimo dokumentuose. Surinkti duomenys bus naudojami bakalauro baigiamojo darbo rengimui.
Norint dalyvauti tyrime / dėl papildomos informacijos prašau susisiekti el. paštu:
Lietuvos II ir III kursų medicinos studentų valgymo elgesio ypatumai ir susiję veiksniai: stresas ir tėvų auklėjimo ypatumai
Gerbiamas (-a) tyrimo dalyvi (-e), Esu Ugnė Dubosaitė, Lietuvos sveikatos universiteto klinikinės sveikatos psichologijos magistro studijų studentė. Rašau baigiamąjį magistro darbą, kurio tikslas įvertinti medicinos studentų valgymo įpročius, patiriamus stresorius, tėvų auklėjimo ypatumus. Tyrimo klausimyną sudaro uždaro tipo klausimai ir teiginiai. Jums reikės pasirinkti vieną iš pateiktų atsakymo variantų. Anketa yra anonimiška, atsakinėdami į klausimus pasirinkite variantą, kuris geriausiai apibūdina Jūsų situaciją. Apklausa truks iki 20 minučių. Jei sutinkate dalyvauti tyrime, eikite į apklausą. Ačiū.
Anketą galite rasti čia
Jeigu turite klausimų - kreipkitės el. paštu:
Miego paralyžiaus paplitimas tarp studentų
Gerb. respondente,
Esu VU medicinos studentas Gediminas Gumbis, atlieku tyrimą ir prašau Jūsų užpildyti pateiktą anketą. Apklausa yra anoniminė, asmeninė informacija nebus renkama, rezultatai skelbiami tik apibendrintai. Bet kuriuo metu galite pasitraukti iš šio tyrimo. Dėkojuuž apklausai skirtą laiką.
LSMU ir VU odontologijos studentų saviveiksmingumas atliekant endodontinį gydymą
Gerb. Respondente,
Esu LSMU odontologijos fakulteto IV kurso studentė Rugilė Juškaitė. Atlieku magistro baigiamąjį darbą tema: ,,LSMU ir VU odontologijos studentų saviveiksmingumas atliekant endodontinį gydymą“. Tyrimo tikslas – įvertinti odontologijos vientisųjų studijų studentų pasitikėjimo savimi sąsają su įgytomis endodontinėmis žiniomis bei sugydytų kanalų skaičiumi. Dalyvavimas apklausoje yra visiškai savanoriškas. Jūsų konfidencialumas bus užtikrintas – apklausai atlikti naudojama anketa yra anoniminė, jos susisteminti duomenys bus naudojami magistro tiriamajame darbe moksliniais tikslais. Pildydami apklausą sutinkate dalyvauti mano vykdomame tyrime. Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami. Dėl vykdomos apklausos ar jos metu iškilusių klausimų galite kreiptis el. paštu:
Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir atsakymus!
Kaip kalbėtojai visame pasaulyje vartoja anglų kalbą
VU Filologijos fakulteto mokslininkai kartu su kolegomis iš Slovėnijos atlieka tyrimą apie anglų kalbos vartojimą studentų tarpe. Tyrimui svarbu ne tik anglų filologijos, bet ir kitų specialybių studentų atsakymai, o pildyti gali ne tik Lietuvos, bet ir užsienio studentai, nes apklausa parengta dviem kalbomis. Pildymo trukmė – apie 15 min.
Cheminiai akių nudegimai
Cheminiai akių nudegimai – ūmi būklė, kuri reikalauja skubaus ištyrimo ir gydymo. Nudegimo metu akies paviršių tiesiogiai veikia cheminės medžiagos (šarmai ir rūgštys), kurios greitai prasiskverbia į akį ir (arba) periokulinius audinius. Dėl proceso spartos pacientai gali negrįžtamai prarasti regėjimą. Ankstyvas atpažinimas ir gydymas užtikrina geriausias įmanomas šios pavojingos būklės išeitis.
Anoniminės apklausos pildymas truks 3-5 minutes, rezultatai bus naudojami moksliniais tikslais, siekiant įvertinti visuomenės ir med. personalo žinias apie cheminius akių nudegimus, pirmąją pagalbą.
Tyrimą vykdo gyd. oftalmologė J. Skruodytė ir gyd. rezidentė M. Sveikataitė.
Jei sutinkate, pradėkite apklausą.
Slaugos studentų požiūris ir žinios apie nutukimą
Esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Slaugos studijų programos IV kurso studentė Agnė Mačiulytė. Šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tikslas – išanalizuoti slaugos studentų požiūrį ir žinias apie nutukimą.
Kviečiu užpildyti šią anketą, kuri yra anoniminė ir garantuojanti Jūsų konfidencialumą. Gauti duomenys bus panaudoti tik mokslinio tyrimo tikslais. Pildydami anketą užtruksite tik 10–15 min., o kiekvieno Jūsų atsakymai yra labai svarbūs.
Kilus ,galite į mane kreiptis el. paštu:
Iš anksto dėkoju už Jūsų bendradarbiavimą!
Darbo vaistinėje organizavimas
Sveiki! Mes esame Vilniaus universiteto studentai ir šiuo metu atliekame sumaniąją praktiką, kurios tikslas – išsaiškinti, kaip efektyviai turi būti organizuojamas darbas vaistinėje.
Jūsų atsakymai bus vertinami anonimiškai, o surinkta informacija bus naudojama efektyvaus darbo vaistinėje plano kūrimui. Tikimės studentų aktyvaus įsitraukimo, leidžiandčio išgirsti naują požiūrį, kuris leistų vaistininko darbo vietai būti dar patrauklesnei.
Atliekama gyventojų apklausa siekiant informuoti apie nuotolinę prekybą vaistais
Sveikatos apsaugos ministerija ir Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, bendradarbiaudama su Vilniaus universitetu, kviečia gyventojus dalyvauti apklausoje, kurios rezultatai, tikimasi, prisidės prie nuotolinės prekybos vaistais pagal sveikatos priežiūros specialisto išrašytus elektroninius receptus skatinimo.
Maloniai prašome atsakyti į klausimus.
Klausimyną galite rasti šioje nuorodoje https://rug.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_aW2nAGJYgVux3HE
arba nuskenavę šį QR kodą
Prie šio laiško rasite prisegtą ir klausimyno spausdintinę versiją. Jei norėtumėte, kad atsiųstume spausdintą klausimyno versiją paštu, prašome parašykite el. paštu .
Tikimasi, jog įvertinus šio klausimyno rezultatus, bus galime pritaikyti priemones, kurios Lietuvos Respublikos gyventojus paskatins aktyviau naudojantis nuotoliniu vaistų įsigijimo būdu, taip pagerinant vaistų prieinamumą. Tai ypač aktualu tiems gyventojams, kurie turi judėjimo negalią, gyvena atokiau nuo didžiųjų Lietuvos miestų arba neturi artimų asmenų šalia.
Dėkojame už Jūsų laiką ir bendradarbiavimą.
Tyrėjų komandos vardu
Gabrielė Jurytė ir dr. Indrė Trečiokienė
Rūkymo paplitimas tarp Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų, rizikos veiksniai, ir priežastys bei studentų požiūris į rūkymą
Gerbiamas Respondente,
Esu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos IV kurso studentė Gintarė Griciūnaitė ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą, kurio tema: „Rūkymo paplitimas tarp Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentų, rizikos veiksniai, ir priežastys bei studentų požiūris į rūkymą“. Jo tikslas išsiaiškinti VU MF rūkančių studentų mastą, rūkymo rizikos veiksnius, priežastis bei studentų požiūrį į rūkymą.
Maloniai kviečiu atsakyti į mano apklausą (užtruksite ne daugiau nei 10 minučių) ir taip tapti šio įdomaus tyrimo dalimi.
Apklausa yra anoniminė, o gauti rezultatai bus naudojami tik baigiamojo darbo tyrimo tikslais ir gauti atsakymai nebus siejami su konkrečiais asmenimis.
Studentų fizinio aktyvumo ir streso sąsajos COVID-19 pandemijos laikotarpiu
Esu Evelina Jonušytė, Vilniaus universiteto, Visuomenės sveikatos studijų programos studentė. Šiuo metu rengiu magistrantūros darbą tema „Studentų fizinio aktyvumo ir streso sąsajos COVID-19 pandemijos laikotarpiu“. Prašau Jūsų prisidėti prie tyrimo, kuriuo siekiama įvertinti fizinio aktyvumo įtaką VU studentų psichikos sveikatai COVID-19 pandemijos laikotarpiu.
Anketa yra anoniminė. Anonimiškumas užtikrinamas, o tyrimo rezultatai bus naudojamai tik apibendrinti. Pateikdami anketos atsakymus, Jūs išreiškiate savo sutikimą dalyvauti tyrime. Kiekvienas Jūsų atsakymas yra labai svarbus šiame tyrime. Anketos pildymas užtruks apie 20 minučių.
Jei turite su tyrimu susijusių klausimų ar pastebėjimų, prašau kreiptis el. paštu .
Ačiū už dalyvavimą!
Vilniaus universiteto studentų požiūris į šizofreniją
Sveiki! Esame Vilniaus universiteto medicinos studijų programos VI kurso studentės Miglė Vilniškytė ir Gabrielė Petrauskaitė. Kartu su gyd. psichiatru Laurynu Bukelskiu atliekame tiriamąjį darbą, kurio tikslas gauti žinių apie šizofrenijos stigmatizaciją Vilniaus universiteto studentų tarpe.
Ši anketa skirta visiems VU studentams. Apklausa yra anoniminė. Ją pildydami turėtumėte užtrukti iki 5-10 min. Visi gauti atsakymai bus naudojami tik kaip apibendrinti duomenys atliekant mokslinį darbą.
Dėkojame už Jūsų skirtą laiką! Kiekvienas atsakymas mums yra labai svarbus!
Alerginio rinito suvokimas ir kontrolė tarp Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Vilniaus universiteto medicinos studentų
Sveiki, esu LSMU VI kurso medicinos studentė Justina Michailovaitė ir atlieku baigiamąjį darbą tema: „Alerginio rinito suvokimas ir kontrolė tarp Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Vilniaus universiteto medicinos studentų“. Šiam darbui vykdau apklausą, kurioje labai svarbus tiek LSMU, tiek VU Medidinos fakulteto Medicinos studijų programos studentų dalyvavimas.
Alerginis rinitas yra paplitusi alerginė būklė, pasireiškianti varginančiais simptomais ir turinti didelės įtakos kasdieninėms veikloms bei darbo ir mokymosi našumui. Siekiant labiau įsigilinti į šios būklės supratimą ir kontrolę raginu VU Medicinosfakulteto studentus kuo atviriau atsakyti į pateiktus klausimus. Jūsų dalyvavimas yra labai svarbus šio tyrimo sėkmei, todėl iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką.
Apklausa apie gimdos kaklelio vėžį bei žmogaus papilomos virusą
Sveiki, esu Vilniaus universiteto visuomenės sveikatos magistro studentė Renata Baikštienė. Vykdau tyrimą apie moterų žinias apie gimdos kaklelio vėžį ir žmogaus papilomos virusą.
Kviečiu Vilniaus miesto moteris (21–65 metų amžiaus) dalyvauti anketinėje apklausoje ir užpildyti žemiau esančius klausimus. Anketa yra anoniminė ir konfidenciali, o visi atsakymai bus apibendrinti tyrimo rezultatuose ir panaudoti baigiamajame darbe. Atsakyti į klausimus užtruksite iki 5 minučių. Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus!
Cigarečių vartojimo paplitimas tarp Vilniaus universiteto medicinos fakulteto medicinos studijų programos I-VI kurso studentų: pakeitimas į elektronines cigaretes. Patogumai ir trūkumai.
Esu IV kurso medicinos studijų studentė ir atliekų tyrimą, siekiant išsiaiškinti rūkymo paplitimą tarp medicinos studentų bei perėjimą nuo paprastų cigarečių iki elektroninių. Tyrimas padės nustatyti, kodėl medicinos studentai perėjo prie elektroninių cigarečių bei lyginsiu duomenis su kitoms šalimis. Apklausa trunka iki 2 minučių ir būsiu labai dėkinga už Jūsų atsakymus!
Slaugytojų gyvybingumo ir asmeninės gerovės sąsajos
Esu Justina Vasarytė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Išplėstinės praktikos slaugos magistrantūros studentė. Rengiu baigiamąjį darbą tema „Slaugytojų gyvybingumo ir asmeninės gerovės sąsajos“, kurio tikslas – įvertinti slaugytojų gyvybingumo sąsajas su jų asmenine gerove.
Jei Jūs esate vienas (-a) iš BPS ar IPS slaugytojų, kviečiu Jus pasidalinti savo patirtimi dalyvaujant tyrime, kuriuo siekiama analizuoti slaugytojų suvokiamo gyvybingumo su asmens gerove sąsajas. Apklausa yra anoniminė, užtikrinamas duomenų konfidencialumas. Tyrimo duomenys bus naudojami tik apibendrinti mokslo tikslais, rengiant magistro baigiamąjį darbą.
Slaugos programų studentų žinios apie Lietuvoje vykdomą širdies ir kraujagyslių ligų programą
Mental Health Services for Ukrainian Refugees in Lithuania
First of all, we would like to thank you for participating in the anonymous survey to study the availability of mental health services for Ukrainian refugees in Lithuania.The questionnaire is for refugees from Ukraine and contains questions about mental well-being to assess the need for mental health professionals and optimize their availability. Your answers will allow us to analyze the actual state o psychological / psychotherapeutic / psychiatric services, help identify possible gaps for effective cooperation with government agencies and non-governmental organizations to improve the provision of mental health services, the provision of services to support the mental health of Ukrainians affected by the military actions of the aggressor country.The research is being conducted with the participation of the Center for Psychotraumatology for Ukrainian refugees affected by military aggression (Vilnius), the UNION Charitable Foundation (Vilnius) and the Sakharov Research Center (Kaunas). The research is being implemented with funding from the Open Lithuanian Foundation - Atviros Lietuvos Fondas (ALF) and the Federation Global Initiative on Psychiatry (FGIP).
Find the questionnaire here.
Dėl apklausų talpinimo VU Medicinos fakulteto internetiniame puslapyje kviečiame kreiptis el. paštu