Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Sveikatos mokslo institutas kartu su „Addere Care“ slaugos namais organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Švęsti viltį ir orumą demencija sergančio asmens gyvenime“, skirtą įvairių sričių gydytojams, išplėstinės praktikos slaugytojams, slaugytojams, dvasiniams asistentams, slaugytojų padėjėjams.

Renginio data: 2024 m. spalio mėn. 17 d.
Vieta: „Addere Care“ konferencijų salė, Gedimino g. 26A, Trakai.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Išankstinės registracijos nuoroda: https://bbf.lt/QdAwx

Registracija į konferenciją vyksta iki 2024 m. spalio mėn. 16 d. 10 val., arba kol yra laisvų vietų.

Vilniaus universiteto 4 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai dalyvavusiems bus išsiųsti el. p. po konferencijos (per 20 dienų).

Dalyvio mokestis: 15 Eur.

Mokėti prieš atvykstant, pavedimu: UAB „Addere“, Swedbank sąskaitos numeris LT987300010158198599

Jei moka įstaiga, dėl sąskaitų kreipkitės žemiau nurodytu el. paštu.

Konferencija nebus transliuojama internetu, įrašas nebus daromas.

Kontaktinis asmuo: Alina Kemežienė, el. p.: , tel.: +370 640 53042.