Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinika kartu su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų dermatovenerologijos centru organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Dermatovenerologų popietė IX“, skirtą įvairių sričių gydytojams*.

Renginio data: 2024 m. spalio 18 d.
Vieta: Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Dermatovenerologijos centras, 173 auditorija, J. Kairiūkščio g. 2., Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Išankstinė registracija į konferenciją nevykdoma. Dalyviai kviečiami užsiregistruoti renginio vietoje, nuo 12 val.

Registracijos mokestis gydytojui – 20 Eur.

Registracijos mokestis studentui / rezidentui / slaugytojui – 15 Eur.

Renginio dalyviams bus išduoti 3 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

*konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, infekcinių ligų gydytojams, gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, gydytojams akušeriams ir ginekologams, laboratorinės medicinos gydytojams, medicinos biologams, gydytojams patologams, gydytojams onkologams radioterapeutams, gydytojams onkologams chemoterapeutams, gydytojams pulmonologams, šeimos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, gydytojams reumatologams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams genetikams, visų specialybių chirurgams, gydytojams geriatrams, gydytojams radiologams, gydytojams psichiatrams, gydytojams urologams, gydytojams nefrologams, gydytojams endokrinologams, gydytojams dietologams, gydytojams gastroenterologams, skubiosios medicinos gydytojams, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams bei bendrosios praktikos slaugytojams.

Kontaktinis asmuo: Tadas Raudonis, tel.: 8 (5) 272 0385, el. p.: