Naujausi įvykiai

Lietuvos otorinolaringologų draugija organizuoja bei kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje ir ideatone „Innovate the ENT 2024“.

Šis renginys bus unikali platforma tiek akademinei bendruomenei, tiek inovacijų ir verslo atstovams. Spalio 18 dieną vyks konferencija, kurioje pranešimus skaitys garsūs tarptautiniai ekspertai, o spalio 19 dieną – ideatonas, kurio metu dalyviai susiburs į tarpdisciplinines komandas ir spręs sveikatos priežiūros problemas, susijusias su ausų, nosies ir gerklės ligomis (ANG). Pirmosios trys vietos galės laimėti iki 500 Eur vertės prizus.

Renginio data: 2024 m. spalio mėn. 18–19 d.
Vieta: „SPA Vilnius“ konferencijų centras, K. Dineikos g. 1, Druskininkai.

Daugiau informacijos apie renginį bei konferencijos programą galite rasti čia.

Su Ideatono programa kviečiame susipažinti čia, o jo pristatymą dalyviams rasite čia.

Nesvarbu, ar esate vienas, ar su komanda, su idėja ar be jos – registruokitės jau dabar!

Reigstracijos nuorodos:

Registracija vykdoma iki spalio 11 d.

Naujienas apie renginį sekite Facebook.