Naujausi įvykiai

2024 spalio 25 d. 9:30-14:30 jau ketvirtą kartą Vilniaus universiteto (VU) tyrėjus, verslo įmonių atstovus ir visus smalsuolius suburs VU inovacijų diena INNODAY 2024. Į spalio 25 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyksiantį renginį kviečiami visi, turintys idėjų, kurioms reikalingas mokslu grįstas sprendimas, ieškantys partnerių tolesniems moksliniams tyrimams ar tiesiog besidomintys išradimais ir inovacijomis.

INNODAY 2024 renginio dalyviams žada pateikti įkvepiančius ir aktualius pranešimus. Šiemet į renginį pakvietėme ir doktorantus, kurie pristatys savo vykdomus mokslinius tyrimus ir kuriamas technologijas stendinių pranešimų sesijų metu. Renginys vyks lietuvių kalba.

Renginio programa ir registracija

Renginys vyks adresu: Saulėtekio al. 5, Vilnius