Naujausi įvykiai

Šių metų spalio 16 d. Vilniuje vyks „Tyrėjų Grand Prix 2024“ konkurso finalas. Tai – jau trečią kartą organizuojamas mokslo populiarinimo konkursas, kuriame varžosi Lietuvos jaunieji mokslininkai, turintys patraukliai pristatyti savo disertacijos tyrimą per 4 minutes.

Norinčius dalyvauti – pasiklausyti įdomiausių jaunųjų mokslininkų pristatymų bei balsuoti už labiausiai patikusius – kviečiame įsigyti bilietus čia.

Nuolaidos kodas bilietų pirkimui: TGP-Draugai2024 (kodas galioja iki rugsėjo 15 d.).

Konkurso naujienas sekite Facebook kanale.

--

Primename, kad „Tyrėjų Grand Prix“ konkursas yra laimėjęs du nacionalinius apdovanojimus – „Global Lithuania Leaders“ nominaciją ir Lietuvos mokslo akademijos apdovanojimą. Vienas iš esminių konkurso siekių – parodyti Lietuvos mokslininkų atliekamus tyrimus visuomenei. Iniciatyvos kūrėjams svarbus visos Lietuvos visuomenės progresas ir pažanga.

457386255_495335803240474_4026806805877628532_n.jpg