Naujausi įvykiai

Vilniaus univesiteto (VU) Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos institutas kartu su Parkinsono ligos ir judėjimo sutrikimų asociacija bei Lietuvos neurologų asociacijos Vilniaus krašto neurologų draugija organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Parkinsono liga ir judėjimo sutrikimai“, skirtą visų specialybių gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams, medicinos genetikams, psichologams, kineziterapeutams, ergoterapeutams.

Renginio metu bus aptariamos nacionalinės Parkinsono ligos diagnostikos ir gydymo metodikos, judėjimo sutrikimų sąsajos su insultu, epilepsija, medikamentais, genetiniais bei medžiagų apykaitos veiksniais, autonominiais, miego ir afektiniais sutrikimais, šiuolaikines diagnostikos bei gydymo galimybes.

Renginio data: 2024 m. spalio 15 d.
Vieta: Vilniaus rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius.

Konferencijos programą galite rasti čia.

Registracijos mokesčiai:

ANKSTYVASIS (iki rugsėjo 30 d.):
Dalyvio mokestis: 20 Eur
Rezidento / slaugytojo / studento mokestis: 15 Eur

VĖLYVASIS (nuo spalio 1 d. iki spalio 14 d.):Dalyvio mokestis: 35 Eur
Rezidento / slaugytojo / studento mokestis: 20 Eur

Dalyvavimas konferencijoje galimas tik iš anksto užsiregistravus.

REGISTRACIJOS FORMA. Registracija vyks iki spalio 14 d.

Renginio dalyviams bus išduodami 7 valandų trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo: dr. Rūta Kaladytė Lokominienė, el. p.