Naujausi įvykiai

Š. m. spalio 15 d. 15 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje (203) auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius) Aleksandr Grinčuk gins disertaciją „Sudėtingų stipinkaulio distalinio galo lūžių (AO2R3 C tipo) operacinio gydymo funkciniai ir rentgenologiniai rezultatai, priešoperaciniam planavimui panaudojant 3D spausdintus modelius. Atsitiktinių imčių prospektyvinis tyrimas” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Reumatologijos, traumatologijos ortopedijos ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje 2020-2024 metais.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Valentinas Uvarovas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Pranas Šerpytis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Giedrius Kvederas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Tomasz Mazurek (Gdansko medicinos universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Alfredas Smailys (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. habil. dr. Kęstutis Strupas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.