Naujausi įvykiai

Kaip ir kiekvienais metais, visą bendruomenę kviečiame į mokslo ir studijų metų atidarymo renginius. Rugsėjo 2 d. (pirmadienį) dalyvaukite patys, o kartu atsiveskite kolegas, artimuosius ir draugus.

RENOVATIO STUDIORUM programa:

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

13.00 val. – studijų metų pradžios renginys Medicinos fakultete, kieme prie vėliavų. Dekano sveikinimas.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

Renovatio studiorum 2024