Naujausi įvykiai

Vilniaus universiteto klinikinės medicinos instituto Vidaus ligų ir šeimos medicinos klinika kartu su Vilniaus endokrinologų draugija, Lietuvos akušerių ginekologų draugija, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikomis ir Lietuvos endokrinologų draugija organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Endokrininės ligos ir nėštumas“. Konferencija skirta gydytojams endokrinologams, gydytojams vaikų endokrinologams, gydytojams akušeriams ginekologams, gydytojams neonatologams, šeimos gydytojams ir vidaus ligų gydytojams.

Renginio data ir laikas: 2024 m. rugsėjo 26 d. 10–18 val.
Vieta: „Vilnius Park Plaza“ konferencijų centras (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius)

Renginio programą galite rasti čia.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 7 valandų trukmės VU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registraciją ir daugiau informacijos rasite oficialiame renginio puslapyje.

Kontaktinis asmuo: Žydrūnė Visockienė, el. p. , tel. +370 610 12198.