Naujausi įvykiai

Š. m. rugsėjo 23 d. 13 val. Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose, Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2, Vilnius) Daiva Gražulytė gins disertaciją „Perioperacinių rizikos veiksnių ir psichosocialinių veiksnių įtaka ligonių po širdies operacijų gyvenimo kokybei bei ilgalaikio patiriamo streso reakcijoms” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2023 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Jūratė Šipylaitė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Evaldas Kazlauskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, psichologija– S 006).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Vytautas Kasiulevičius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • doc. dr. Robertas Badaras (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • doc. dr. Tadas Lenkutis (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Andrius Macas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • doc. dr. Eva Strike (Rygos Stradinio universitetas, Latvija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.