Naujausi įvykiai

Š. m. rugsėjo 12 d. 12 val. Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose, Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2, Vilnius) Greta Radauskaitė gins disertaciją „Invazinių prieširdžių virpėjimo gydymo metodų (chirurginio Mini Maze bei perkateterinės krioabliacijos) rezultatai ir jų palyginimas” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija rengta 2018–2023 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Klinikinės medicinos instituto Širdies ir kraujagyslių ligų klinikoje.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Audrius Aidietis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Gediminas Račkauskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Sigita Glaveckaitė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Elad Anter (Tel Avivo universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Andrius Berūkštis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Greta Burneikaitė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Vytautas Kasiulevičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.