20240702 VSBAsmeninio archyvo nuotr.

Šių metų birželio 25 d. VU Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Visuomenės sveikatos katedros partnerystės profesorė dr. Rita Sketerskienė organizavo VU MF Visuomenės sveikatos katedros atstovų ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ administracijos ir biure dirbančių Medicinos fakulteto alumnų susitikimą.

Renginio metu prof. dr. Rita Sketerskienė, Visuomenės sveikatos katedros prof. dr. Rimantas Stukas ir asist. dr. Rūta Maceinaitė-Žandarė kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuro l. e. p. direktore Aurelija Šiautkuliene bei atsakingomis biuro darbuotojomis aptarė bendradarbiavimo galimybes. Išsikeltas tikslas siekti dar efektyvesnio studentų profesinės praktikos, įvairių renginių, mokomųjų studentų išvykų į biurą, baigiamųjų darbų rengimo ir kt. veiklų organizavimo.

Pasak partnerystės profesorės dr. Ritos Sketerskienės, šis susitikimas padės pagrindus dar tvirtesniam, glaudesniam ir efektyvesniam VU Medicinos fakulteto ir Visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimui ateityje, o Medicinos fakulteto alumnai turės galimybę aktyviau įsitraukti į studentų veiklas.