Mokslo naujienos

Šio kvietimo tikslas yra atverti tyrimų infrastruktūrą akademiniams vartotojams iš visų „Alliance4Life“ narių institucijų, kurie siūlys įdomius mokslinius projektus. Vienoje projektų siūlymo formoje prašomas vienas ar daugiau paslaugų/technologijų iš vienos ar daugiau duomenų bazėje įrašytų partnerių institucijų.

Siūlymų kvietimas PARSISIŲSTI (PDF)

Finansinė riba kiekvienam atskiram Atviros prieigos projektui yra 9 000 EUR.

Kas gali pateikti siūlymą? Tyrimus vykdančių „Alliance4Life“ narių institucijų tyrėjai, „Alliance4Life“ narių institucijų doktorantai arba magistrantai. Šio kvietimo tikslais kiekvieno kandidato darbo/studento statusas bus patikrintas atitinkamos institucijos personalo/studentų skyriuje.

Pateikti paraišką šiam kvietimui ir pasinaudoti nemokama prieiga prie tyrimų infrastruktūros galite iki 2024 m. birželio 28 d. Paraiškos formą rasite ČIA.

Daugiau informacijos.