Naujausi įvykiai

2024 m. birželio 20 d. 12 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, LT-03101, Vilnius) Justina Račaitė gins disertaciją „Tėvų emigracijos įtaka Lietuvoje likusių vaikų sveikatai” visuomenės sveikatos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti. Disertacija rengta 2016–2023 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė - prof. dr. Genė Šurkienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004).

Mokslinė konsultantė - prof. dr. Sigita Lesinskienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Rimantas Stukas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004),
  • prof. dr. Jolanta Dadonienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Natalija Istomina (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, slauga – M 005),
  • doc. dr. Nato Pitskhelauri (Ivane Javakhishvili Tbilisio valstybinis universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004),
  • doc. dr. Giedrė Smailytė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius