_MG_9862-3.jpgDr. Inga Kisielienė / MF archyvo nuotr.

Š. m. rugpjūčio 28 d. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, Raudonojoje auditorijoje (E122) ( Santariškių g. 2, Vilnius), Inga Kisielienė apgynė disertaciją „Vaikų atopinio dermatito endogeninių ir egzogeninių veiksnių bei ligos įtakos gyvenimo kokybei ir elgesio sunkumams vertinimas“ medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2024 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Matilda Bylaitė-Bučinskienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Andreas Wollenberg (Augsburgo universitetinės ligoninės Dermatologijos ir alergijos skyrius, Augsburgas, Vokietija; Miuncheno Liudviko Maksimiliano universiteto Dermatologijos ir alergijos skyrius, Miunchenas, Vokietija; Liubeko universiteto Kompleksinis uždegimų medicinos centras, Liubekas, Vokietija).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• Prof. dr. Ligita Jančorienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • Prof. dr. Brigita Gradauskienė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • Doc. dr. Jūratė Grigaitienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • Doc. dr. Mara Rone Kupfere (Rygos Stradins universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • Prof. dr. Laura Malinauskienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje.